VHV ANLAGENBAU GMBH

VHV ANLAGENBAU GMBH
H2-B110

Web:

Telefon / Phone: 49 5459 9338-0
Faks / Fax: 49 5459 9338-80
Adres / Address: DORNIERSTRASSE 9 48477 HÖRSTEL GERMANY
Stand No: H2-B110
Product Categories:
ANK|1- 6.1. 1- 6.1. Kalıp kumu hazırlığı için makine ve teçhizatlar (Mikserler, manyetik ayırıcılar, ölçüm ve kontrol ekipmanları, kum soğutma sistemleri, kum havalandırıcılar, kum hazırlama sistemleri, elekler, eleme makineleri) | Machines and plants for moulding material preparation (mixers, magnetic separators, measuring and control equipment, sand cooling plants, sand aerators, sand preparation plants, sieves, screening machines)

ANK|1- 20.3. 1- 20.3. Taşıyıcı, Konveyör sistemleri | Conveying systems

ANK|1- 20.4. 1- 20.4. Bunkerler, silolar ve donanımları | Bunkers, silos, accessories

VHV Anlagenbau GmbH was founded in Hörstel, Germany in 1995. The medium-sized company has become established on the international market with the development and manufacturing of innovative conveyor systems technology.
Especially in the foundry industry, VHV is already going global with its belt conveyors in a modular system. This success of the conveyor belt systems is due to the economical and flexible application at the customer. Tailor-made solutions with extremely space-saving design and clean production sites at the customers’ are guaranteed by innovative conveyor systems technology of VHV.
VHV also offers cover belt conveyors and double belt conveyors for the steep conveyance of bulk materials. If belts with a smooth surface are used here, it is possible to convey very steeply and even vertically up to a height of 30 meters. Another product by VHV is the Polygon Screen for varying capacities.
VHV Anlagenbau GmbH firması 1995 yılında Hörstel, Almanya?da kuruldu. Orta ölçekli şirket yenilikçi konveyör sistemleri imal ederek ve geliştirerek uluslararası pazardaki yerini sağlamlaştırdı.
VHV özellikle döküm endüstrisinde, modüler konveyör bant sistemleri konusunda küresel bir şirket haline geldi. Konveyör bant sistemleri konusundaki bu başarı müşteriye yönelik ekonomik ve esnek uygulamalardan kaynaklanmaktadır. VHV yenilikçi konveyör sistem teknolojisi ile son derece az yer kaplayan dizaynıyla temiz üretim tesisleri için uygun çözümler sunar.
VHV aynı zamanda dökme malzemelerin eğimli nakli için kapalı konveyör bantlar ve çift bantlı konveyörler de yapmaktadır. Eğer burada yüzeyi düz bantlar kullanılırsa malzemeyi 30 metre yüksekliğe kadar oldukça eğimli bir şekilde ve hatta dik bir şekilde nakletmek mümkündür. VHV tarafından imal edilen diğer bir ürün ise çeşitli boy ve kapasitelerdeki poligon eleklerdir.