SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş.

SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş.
H3-B170

Web:

Telefon / Phone: 0262 658 29 14
Faks / Fax: 0262 658 18 19
Adres / Address: TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas OSB. 1. Cd. 15. Yol No:1 41420 Çayırova/KOCAELİ/TÜRKİYE TÜRKİYE
Stand No: H3-B170
Product Categories:
As SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.S., we design and manufacture turnkey furnaces and heat treatment facilities for Iron, Steel and different types of materials, depending on customer needs and demands.
As a leading manufacturer of industrial furnaces since more than 40 years and R&D Centre from the beginning of 2017, Sistem Teknik offers the best heat treatment solutions to customers with its innovative design and effective engineering. With the benefit of hindsight we put our know-how and experience into your service and provide high-tech heat treatment installations and supervision during the plant erection and start-up, commissioning, operation and training.
SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş olarak, Demir, Çelik ve farklı tipte malzemeler için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı olarak özel tasarım ısıl işlem fırınları dizayn etmekte ve anahtar teslim şekilde üretmekteyiz.
Türkiye’nin öncü ısıl işlem fırını üreticisi olarak, 40 yıllık tecrübemizle müşterilerimize inovatif ve efektif çözümler sunuyoruz. Ar-Ge Merkezimiz ile sürekli gelişiyor, yeni teknolojiler üretiyoruz. Ürünlerimizin her daim arkasında duruyor; bir çözüm ortağı olarak müşterilerimizi devreye alma, eğitim ve satış sonrası servis hizmetlerimizle destekliyoruz.