REFİZ

REFİZ
H4-A125

Web:

Telefon / Phone: 90 216 338 55 81
Faks / Fax: 90 216 338 55 82
Adres / Address: BARBAROS MAH. BEGONYA SOKAK NİDA KULE KUZEY NO:3 K:22 D:187 ATAŞEHİR, İSTANBUL TURKEY
Stand No: H4-A125
Product Categories:
Refiz was founded in 1997. Refiz comes forward with its experience, work quality and clean finishing in refractory applications. These applications includes glass furnaces, cement factories (preheaters,rotary kilns,coolers), iron steel factories,non-ferrous metal industries, maerz type lime furnaces, petrochemical industries, energy plants and acid industries.
All types of refractory applications like bricklaying, gunning, castable can be apply for different kind of industries. Also , refractory materials can be supplied by our company. By this way we can give key turn services for your refractories projects on budget on time.
On the other hand, our services include anchor welding,scaffolding and dry-out services. In addition, all kind of anchor supplied by our company since 2009. Refiz is always ready to serve with its experienced stuff and all kinds of machinery which are specially made for refractory executions.
Refiz; 1997 yılında kurulmuştur. Refiz; refrakter uygulamalarında tecrübesi, iş kalitesi ve temiz işçiliği ile öne çıkmaktadır. Bu uygulamalar arasında cam fırınları, çimento fabrikaları (ön ısıtıcılar, döner fırınlar, soğutucular), demir çelik fabrikaları, demir dışı metal endüstrileri, maerz tipi kireç fırınları, petrokimya endüstrileri, enerji santralleri ve asit endüstrileri yer almaktadır. Tuğla aplikasyonu, püskürtme ve dökme beton gibi her türlü refrakter uygulaması farklı endüstriler için uygulanabilir. Ayrıca, refrakter malzemeleri firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Bu sayede refrakter projeleriniz için anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Öte yandan hizmetlerimiz arasında anker kaynağı, iskele kurulumu ve refrakter kurutma işlemleri de bulunmaktadır. Ek olarak, 2009 yılından beri firmamız her çeşit ankeri üretmektedir. Refiz, deneyimli kadrosu ve refrakter uygulamaları için özel olarak yapılmış her türlü makine ve ekipman ile hizmet vermeye hazırdır.