MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ.

MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ.
H8-F110

Web:

Telefon / Phone: 0216 378 91 33
Faks / Fax: 0216 378 91 35
Adres / Address: ŞEYHLİ MAH. ANKARA CAD. SEYİT ALİ SOK. NO:6 K:2 PENDİK TÜRKİYE
Stand No: H8-F110
MRU was founded on 1st, June 1984 with just two employees and developed into a nationally as well as internationally respected enterprise. At its headquarters in Neckarsulm-Obereisesheim, MRU develops, produces and sells Emission Monitoring Systems for portable and stationary use all around the world. Today MRU Emission Monitoring Systems are being exported in more than 70 countries worldwide.
Baca Gazı Analiz Cihazları ve Biyogaz Analizörleri üreticisi olan Alman MRU GmbH firması 30 yılı aşkın tecrübesini Türk firmalarına aracısız sunmak için 01 Ekim 2014 tarihi ile İstanbul merkez olmak üzere SATIŞ ve SERVİS hizmetleri için kendi ofisini açmış bulunmaktadır. MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ. ünvanı ile kurulan firma, %100 Almanya fabrikanın kendi şirketidir.
Portatif ve Sabit kullanılan baca gazı analiz cihazları konusunda dünyadaki lider firmaların başını çeken MRU GmbH son yıllardaki Biyogaz / Çöp Gazı / Syngaz gibi özel gazların ölçümünde de, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla öne çıkan ürünleri kullanıma sunmuştur.
Ciddi miktarda sıfır cihaz stoğu, yedek parça, sensör, prob gibi parçaların da stoğunu İstanbul merkez ofisinde sürekli tutan MRU BACA GAZI VE EMİSYON ÖLÇÜM CİHAZLARI LTD. ŞTİ. kullanıcı memnuniyetini arttırarak Pazar payını büyütmeyi hedeflemektedir.