LMA

LMA
H3-C110

Web:

Telefon / Phone: 0216 593 13 61
Faks / Fax: 0216 593 13 62
Adres / Address: KİMYACILAR ORG. SAN. BÖLGESİ MELEK ARAS BULVARI TUNA CAD. NO:2, 34956 TUZLA TÜRKİYE
Stand No: H3-C110
LMA has been making representation of various casting, steel raw material, non ferrous and machine manufacturers that are settled in Europe, Africa, South America and the US since 1987. Additionally, we are carrying out our works for practical solutions to plenty of foundries with our laboratory.
All kinds of casting auxiliary materials, Cold-Box and Hot-Box-binders, No bake-resins and Coatings, Release agents and additives, refractories, recarburizers, inoculation materials, ceramic foam filters, ceramic pressed filters, nozzles and stoppers, ceramic sprues, master alloys, die cast release agents and lubricants, tablets, casting and alloying additives, ceramic crucibles, plunger granules, blasting and consumables, degassing and slagging-off systems, thermocouple protection sheets, heating elements, pure metals, furnace lining and insulation materials that are ready for shipment in our warehouse, are sold.
LMA 1987 yılından itibaren, Avrupa’ da, Afrika’ da, Güney Amerika’ da ve ABD’ de yerleşik birçok döküm, çelik, demirdışı hammadde ve makine üreticisinin temsilciliğini yapmaktadır. İlaveten, modern laboratuvarımızda döküm fabrikalarına pratikte çözüme yönelik çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
Firmamızda stoktan, Soğuk-Kutu ve Sıcak Kutu-bağlayıcıları, No bake-reçineleri ve alkol ve su bazlı maça ve kalıp boyaları, kalıp ayırıcıları ve additifler, ocak ve pota refrakterleri, yüksek basınçlı döküm makineleri için kalıp ayırıcılar ve yağlayıcılar, seramik kepçeler, döküm kumları, döküm potaları, tabletler, döküm katkı malzemeleri, saf metaller, termokupl koruyucu kılıflar, master alaşımlar, ısıtıcı rezistanslar, gaz alma ve cüruf giderme sistemleri, kumlama ve sarf malzemeleri, izolasyon malzemeleri, karbon vericiler, sferolaştırıcılar, aşı malzemeleri, seramik köpük filtreler, seramik pres filtreler, nozül ve stoperlerin satışı yapılmaktadır.