İNŞAAT NOKTASI

İNŞAAT NOKTASI

Web:

Telefon / Phone: 90 534 081 75 54
Faks / Fax:
Adres / Address: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ ANADOLU CADDESİ NO.323 KAT 6 D.28 ANADOLU 323 PLAZA, KARŞIYAKA, İZMİR TURKEY
Stand No:
İnşaat Noktası, which is an investment of Öztüre Holding, was established in 2012 to create a commercial and updated information network of the construction and building industry. Insaatnoktasi.com receiving an average of 38 thousand impressions every day with its news and advertisements; brings people and companies together from the sector in the virtual world.
It makes a difference by providing accurate information by sharing the most updated news about the construction industry, changing figures in the economy markets, more than 60 thousand sectoral company information, instant rebar and scrap prices with its neutral approach.
Öztüre Holding A.Ş yatırımı olan İnşaat Noktası,inşaat ve yapı sektörünün ticari ve güncel bilgi ağını oluşturmak amacı ile 2012 yılında kuruldu. Haber ve reklamlarıyla her gün ortalama 38 bin gösterim alan insaatnoktasi.com; sektörden ilgili kişi ve firmaları sanal dünyada buluşturuyor.
İnşaat sektörüne dair en güncel haberleri, ekonomi piyasalarındaki değişen rakamları, 60 binden fazla sektörel firma bilgilerini, anlık inşaat demiri ve hurda fiyatlarını, ziyaretçiler ile paylaşarak tarafsız yaklaşımı ile doğru bilgi vererek fark yaratıyor.