İNCİRCİOĞLU VANTİLATÖR İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İNCİRCİOĞLU VANTİLATÖR İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
H8-F125

Web:

Telefon / Phone: 90 212 551 11 12
Faks / Fax: 90 212 654 27 76
Adres / Address: ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ SANAYİ CAD. GENÇ OSMAN 1 SOK. NO: 16/A PK: 34196 BAHÇELİEVLER TÜRKİYE
Stand No: H8-F125
ncircioglu Ltd. is established in Istanbul, Turkey in 1985. We have been producing industrial type radial and axial fans, Hvac units, filtering systems and dust collector systems with utmost diligence. Incircioglu started producing German technology Radial and Axial fans in Turkey since 2008. This enabled us to answer all your Radial and Axial fan needs without any compensation on quality and economy.
Incircioglu ‘s operations are managed by its 1000 square meter administration and service building in Yenibosna, Istanbul and 8000 square meter manufacturing facilities in Muratlı, Tekirdağ.
We adopted the principle of using latest technology (laser cutting, robot welding etc.), working with experienced personnel and giving the best customer service (with qurantee) to produce dependable and problem free products.
We will be honoured to serve you with our competitive prices, over 20 years of experience and proffessional approach.
Sincerely,
INCIRCIOGLU LTD. STI.
1985 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan İncircioğlu Vantilatör, ilk günden itibaren radyal ve aksiyal vantilatör imalatı, klima santralleri, havalandırma-ısıtma-soğutma sektöründe ve filtrelemetoz toplama konularında titizlikle çalışmaktadır. İstanbul Yenibosna’daki 1000 m² yönetim ve servis binamız ile Tekirdağ Muratlı’daki 20.000 m² alan üzerine kurulu toplam 8000 m² kapalı imalat sahamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
İncircioğlu olarak üretimimizde en güncel teknolojiyi kullanarak (robot kaynak, lazer kesim v.s.), en kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz ürünler sunmayı ilke olarak benimsemekteyiz.
Firmamız geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla sektöründe her türlü ihtiyacınıza garantili olarak cevap verecek kapasitedir. 25 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımımızla sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla,
İncircioğlu Vantilatör Klima İmalat Ltd. Şti.