HOFMANN CERAMIC

HOFMANN CERAMIC
H3-C110

Web:

Telefon / Phone: 49 277791450
Faks / Fax: 49 2777914555
Adres / Address: MÜHLWEG 14 D-35767 BREITSCHEID GERMANY
Stand No: H3-C110
Although we’re a global enterprise today, we started out in the beginning of the 19th century as a family company from Breitscheid in Hesse. We have been producing and distributing filters, feeder heads, cooling elements, and fireproof components for over 70 years.
We dimension and design casting systems for non-ferrous metals, iron, and steel casting. Our objective is to increase your productivity using our first-class filters, feeder heads, and DC casting solutions. By using our technology, our customers are able to achieve higher output with the same low error costs.
Firma, 70 yıllık geçmişi ile döküm endüstrisi için inovatif çözümler ve teknik seramik ürünler geliştirmekte, üretmekte ve bunları piyasaya sürmektedir ve dolayısıyla kalıp doldurma ile katılaşma alanının uzmanıdır.
Şirket, demir dışı metaller, demir ve çelik döküm için döküm sistemleriyle ilgili hesaplamalar yapmakta, bu sistemleri tasarlamaktadır. Şirketin amacı, ürettiği birinci sınıf filtre, besleyici ve kokillerle iş veriminizi arttırmaktır, çünkü bunları kullanmak müşteriler için aynı zamanda hata masrafları oranını azaltırken üretim verimini artırmak anlamına gelir. Firma, ürünlere ilave olarak müşterilerine uygun şekilde ve kısa sürede döküm teknikleri öğreterek desteklemektedir.