FURTENBACH

FURTENBACH
H3-C110

Web:

Telefon / Phone: 43 262264200
Faks / Fax: 43 262224398
Adres / Address: NEUNKIRCHNERSTR. 88 2700 WIENER NEUSTADT AUSTRIA
Stand No: H3-C110
The core business of FURTENBACH is in the field of Cold-Box and Hot-Box-binders, No bake-resins and Coatings. Release agents and additives round off our range of products. In addition FURTENBACH provides a variety of technical services for increasing and optimizing the customer benefit. With our longterm partner in Turkey LMA, we can succeed in fulfilling the requirements of every company, exactly and individually.
The latest up to date technology guarantees precise production at the highest level. We think research and development is the best investment in the future and that?s why we pay special attention on it. Modern laboratories and engineers with a lot of know-how create innovative solutions tailored to customer requirements.
FURTENBACH doğal solvent içeren Cold-box (Friodur grubu) ve Hot box (thermophen grubu)-reçineleri, No bake reçineleri (Furtolit grubu) ve alkol (Alko grubu) ve su (Hydro grubu) bazlı maça ve kalıp boyaları üretmektedir.
Ayrıca, kalıp ayırıcıları (Trenmittel grubu) ve additifler, maça yapıştırıcısı, maça tamir macunu, reçine temizleyicisi ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Bununla birlikte FURTENBACH, müşteri faydasını arttırmak ve optimize etmek için çeşitli teknik hizmetler sunmaktadır. Türkiye?de bulunan uzun soluklu ortağımız LMA ile, her şirketin gereksinimlerini tam ve şirkete özel şekilde karşılayabilmektedir.
En güncel teknoloji, en yüksek seviyede hassas üretimi garanti eder. Şirket, araştırma ve geliştirmenin gelecek için en iyi yatırım olduğunu düşünmekte ve bu yüzden buna özel önem vermektedir. Modern laboratuvarları ve mühendisleri, çok fazla bilgi birikimine sahiptir, müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yenilikçi çözümler yaratmaktadır.