ERDEM MAKINA

ERDEM MAKINA
H2-D140

Web:

Telefon / Phone: 0216 5401365
Faks / Fax: 0216 5401366
Adres / Address: OSB MAH. DES SAN. SİTESİ 103.SOKAK B8 BLOK NO:16-18 Y.DUDULLU-ÜMRANİYE TÜRKİYE
Stand No: H2-D140
Erdem Makina is a company developing in line with its vision and meeting the customer expectations by using the highest technologies of the age that offers its services in accordance with the national and international product terms and customer expectations.
To guarantee the continuity of product and customer satisfaction and to increase the satisfaction rate with the most efficient solutions. To guarantee the “quality, reliable, efficient, technological product, user-friendly” production as well as good quality in the products and processes we produce.
Erdem Makina vizyonu doğrultusunda gelişen ve çağın en yüksek teknolojilerini kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, faaliyetlerini ulusal ve uluslararası ürün şartları ve müşteri beklentileri doğrultusunda sunmaktır.
Ürün ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve en verimli çözümleriyle memnuniyet oranını arttırmaktır.Üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde iyi kalitenin yanı sıra “kaliteli, güvenilir, verimli, teknolojik ürün, kullanıcı dostu” üretimini garanti etmektir.