EDM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ

EDM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ
H6-E150

Web:

Telefon / Phone: 90 212 809 97 07
Faks / Fax: 90 212 809 96 67
Adres / Address: SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI SİNPAŞ İŞ MODERN SİTESİ 2.ETAP B17 İKİTELLİ- BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL TÜRKİYE
Stand No: H6-E150
Product Categories:
EDM Technology was founded to design and manufacture fully automatic casting systems by applying its know-how in the field of industrial automation systems and software applications to the casting industry. With our experts in their subjects R&D Engineers, technicians and management team, EDM Technology supplies solutions by well analysing customer requirements
Our goal is to represent our country all over the world together with increasing customer demands in both local and international markets.
Our company also ensures supply and sales of mechanical, electronic, electromechanical and industrial automation materials needed in the sector with its large spare parts stock and well-equipped logistics team.
EDM Teknoloji, endüstriyel otomasyon sistemleri ve yazılım uygulamaları alanında bilgi birikimini döküm endüstrisine uygulayarak tam otomatik döküm sistemleri tasarım ve üretimini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Konusunda uzman Ar-ge mühendislerimiz, teknik elemanlarımız ve yönetim kadrosu ile müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek komple sistem çözümleri sunmaktadır.
Amacımız hem yerel, hem de uluslararası piyasada artan müşteri talepleri ile dünyanın her yerinde ülkemizi temsil etmektir.
Firmamız, geniş yedek parça stoğu, iyi donanımlı lojistik ekibi ile birlikte sektörde ihtiyaç duyulan mekanik, elektronik, elektromekanik ve endüstriyel otomasyon malzemelerinin tedarik ve satışını da sağlamaktadır.