ECOTHERM INDUSTRIAL FURNACES

ECOTHERM INDUSTRIAL FURNACES
H6-C125

Web:

Telefon / Phone: 0262 658 11 64
Faks / Fax: 0262 658 11 15
Adres / Address: MARMARA GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER SAN SİTESİ 241 ADA 11 PARSEL AYÇİÇEK SOKAK NO:36 ÇAYIROVA/ŞEKERPINAR TÜRKİYE
Stand No: H6-C125
EcoTherm is an engineering and manufacturing company that produces industrial furnaces and auxiliary machinery for non-ferrous metal and iron-steel industry. EcoTherm’s main product groups are;
Aluminium ingot/billet foundries, melting furnaces, heat treatment furnaces, extrusion plants and auxiliary machinery, heat treatment furnaces and auxiliary machinery for steel and iron industry, melting furnaces, heat treatment furnaces and auxiliary machinery for copper and copper alloys industry.
Ecotherm, endüstriyel fırınlar ve ısıtma sistemleri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman mühendisler tarafından kurulmuştur. Ecotherm, demir dışı metal ve demir-çelik endüstrisi için endüstriyel fırın ve yardımcı makine üreten bir mühendislik ve üretici firmadır.
Ecotherm’in ana ürün grupları;
Alüminyum külçe/biyet dökümhaneleri, ekstrüzyon tesis fırınları, ergitme fırınları, ısıl işlem fırınları ve yardımcı makineler, demir-çelik sektörü için ısıl işlem fırınları ve yardımcı makineler, bakır ve bakır alaşımları için ergitme fırınları, ısıl işlem fırınları ve yardımcı makinelerdir.