CRD ENDÜSTRIYEL KONTROL SISTEMLERI SANAYI TICARET LTD ŞTI

CRD ENDÜSTRIYEL KONTROL SISTEMLERI SANAYI TICARET LTD ŞTI
H2-B145

Web:

Telefon / Phone: 05343494434
Faks / Fax: 0224 247 57 35
Adres / Address: ESENTEPE MAH.OKUL CAD. AKSEL YILMAZ SİTESİ. A BLOK KAT:5 D:9 16120, İHSANİYE TÜRKİYE
Stand No: H2-B145
Our company, with its experienced staff in Industrial Quality Control and non-destructive Test Equipment, has set out to support the companies operating in our country’s industry as products and experiences.
The main philosophy of our company is to provide customers with products and solutions with optimum cost that will enable them to minimize production errors by providing fast, reliable and reproducible results. To this end, we have incorporated leading and quality brands in the field of sizing and Non-Destructive Testing and we are adding new ones.
Our company is not your supplier, it is your solution partner. Our biggest goal is to support you at every step of your production.
Firmamız, Endüstriyel Kalite Kontrol ve Tahribatsız Test Cihazları konusunda deneyimli kadrosu ile ülkemiz sanayisinde faaliyet gösteren firmalara ürün ve deneyim olarak destek vermek için yola çıkmıştır.
Firmamızın temel felsefesi müşterilerine hızlı, güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar sunarak, üretim hatalarını en aza indirmelerini sağlayacak, optimum maliyetli ürün ve çözümler sunmaktır. Bu amaçla, Boyutlandırma ve Tahribatsız Test konusunda, alanında öncü ve kaliteli markaları bünyemize kattık ve daha yenilerini de eklemekteyiz.
Firmamız sizin bir tedarikçiniz değil, çözüm ortağınızdır. Üretiminiz her adımında sizlere destek olmak en büyük gayemizdir.