ARC SU ARITMA TEK. EN. KİM. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ARC SU ARITMA TEK. EN. KİM. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
H8-E200

Web:

Telefon / Phone: 0322 456 23 69
Faks / Fax: 03224562375
Adres / Address: FEVZİPAŞA MAHALLESİ T.CEMAL BERİKER BULVARI NO:278/B SEYHAN TÜRKİYE
Stand No: H8-E200
Our company was established in 2005 and specializes in industry water treatment and conditioning.
It performs turn-key projects and applications in the field of process water treatment, wastewater treatment and recycling, project design and installation of water facilities, water preparation systems for drinking and using.We are carrying out foreign and domestic projects meticulously with our expert engineers, technical service and manufacturing team.Our company, which aims to provide quality products and services to its customers with its continuous development in line with the participation of all employees and has a corporate structure; It offers the best service in engineering, project, contracting, manufacturing, technical service.Reverse Osmosis systems, Filtration, Softening systems, Ultrafiltration systems, SBR, MBR, MBBR purification systems etc. It is the leader company in its sector in many fields such as manufacturing and assembly services.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup , endüstriye yönelik arıtma ve şartlandırma konusunda uzmanlaşmıştır. Proses suyu arıtımı , atık su arıtımı ve geri kazanımı , su tesisleri projelendirme ve kurulumu , içme ve kullanmaya suyu hazırlama sistemleri alanında anahtar teslim proje ve uygulamalar yapmaktadır. Konusunda uzman mühendis kadrosu , teknik servisi ve imalat ekibi ile yurt dışı ve yurt içi projelerini titizlikle yürütmekteyiz. Tüm çalışanların katılımı doğrultusunda sürekli gelişimi ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız; mühendislik , proje , taahhüt , imalat, teknik servis konularında en iyi hizmeti sunmaktadır.
Ters Osmosis sistemleri , Filtrasyon,Yumuşatma sistemleri, Ultrafiltrasyon sistemleri , SBR , MBR ,MBBR arıtma sistemlerinin vb. imalat ve montaj hizmetleri gibi birçok alanda sektöründe lider firmadır.